A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Тиждень знань з безпеки життєдіяльності дитини в ДНЗ № 28 "Горобинонька"

Дата: 26.11.2021 14:57
Кількість переглядів: 68

 

З 22 листопада 2021 р. по 26 листопада 2021 р. у ДНЗ № 28 «Горобинонька» пройшов «Тиждень знань з безпеки життєдіяльності дитини», метою якого є поліпшення якості навчально-виховної роботи з дітьми з питань особистої безпеки та захисту життя; пропаганда здорового та безпечного способу життя серед дітей та батьків; вироблення у дітей дошкільного віку умінь та навичок щодо захисту свого життя і здоров'я під час надзвичайних ситуацій, профілактики дорожньо-транспортних пригод за участю дітей тощо.

Були проведені заняття, бесіди, відеоекскурсії, дидактичні ігри, читання та обговорення оповідань та казок, сюжетно-рольові ігри, що сприяли в цікавій, доступній формі закріпити причини виникнення та правила поведінки в надзвичайних ситуаціях. Відбулись розваги для дітей – «Чарівні вогні світлофора». Проведено протипожежне тренування з персоналом та дітьми «Дії керівного складу цивільного захисту у разі виникнення пожежі в ДНЗ».

З 15.11.2021  в рамках Всеукраїнського тижня безпеки дорожнього руху триває виставка творчих робіт на тему «Безпека на дорозі» за участю батьків

 


« повернутися

Вхід для адміністратора