День відповідальності людини в БСШ №9

Дата: 22.11.2021 11:30

19 жовтня 2021 року в Україні відзначається нове державне свято – День відповідальності людини. Із метою ознайомлення здобувачів освіти з історією виникнення цього свята, його основними засадами у БСШ №9 19 листопада були проведені виховні заходи. Під час онлайн-зустрічей учні обговорили 15 пунктів “Декларації відповідальної людини”, створеної видатним українцем Богданом Гаврилишиним, висловили своє розуміння відповідальності, навели приклади відповідальних вчинків. У старших класах обговорення Декларації викликало дискусію, під час якою підлітки висловлювали свої аргументи з питань: “Як за сьогоднішні вчинки можна відповідати в майбутньому? Що важче: будувати життя чи пристосуватися до нього? Чи відповідальні ми за своє життя? Яка ваша система вимог і норм, які ви відстоюєте, не боячись покарань? Відповідальне рішення - що це?”.

Лідери учнівського врядування склали список із відповідальних дій, які запланували виконати впродовж наступного року.

А основним меседжем цих заходів стала думка: кожен день - це день відповідальних дій, нових кроків до вдосконалення власного, а з тим і суспільного життя.