Тиждень знань з основ безпеки та життєдіяльності в ДНЗ №32 "Перлинка"

Дата: 22.11.2021 11:09

Тиждень знань з основ безпеки та життєдіяльності в дошкільному закладі Дитинство – найважливіший, самобутній і неповторний період у становленні особистості. Саме в цей час дитина формується фізично, психічно та інтелектуально, набуває необхідних знань, умінь і навичок. І саме в цей період вона потребує найбільшої уваги, спілкування і захисту.

З метою закріплення у дітей уявлень про можливі небезпечні ситуації природного, медичного чи біологічного характеру та відпрацювання поведінки дошкільників в умовах загрози та виникнення надзвичайних ситуацій, в ДНЗ №32 «Перлинка» було проведено Тиждень знань з основ безпеки та життєдіяльності.

Слід завжди пам’ятати, що дитина – найцінніший, найдорожчий скарб, сенс життя не тільки для кожної окремо взятої родини, а й суспільства загалом. Збереження здоров’я та захист життя дітей – основне завдання, що стоїть перед нами.