21 листопада - День Гідності та Свободи. Вільні творити майбутнє. БЗШ №3 ім. Т.Г. Шевченка

Дата: 19.11.2021 15:34

ДЕНЬ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ – нагадує нам про дві переломні віхи історії боротьби українського народу за незалежність і право вибору: Помаранчеву революцію та Революцію Гідності. День Гідності та Свободи – це не лише про один день. Це про людей, їхні принципи, досягнення і досвід, які стосуються майбутнього цілих поколінь.

18-19 листопада у школі проведено такі заходи: учні 3-6 класів взяли участь у квестах «Людська гідність» та «День Гідності та Свободи», 7-9 класи переглянули ( дистанційно) навчальне відео « 21 листопада – День Гідності та Свободи. Вільні творити майбутнє!» та стали учасниками онлайн вікторини в Google формі.

Навіть перебуваючи на дистанційному навчанні лідери учнівського самоврядування і цьогоріч взяли участь у відеомарафоні "Я гідний того, щоб мене почули!"

Усі ми - різні, але Свобода та Гідність нас об’єднують, щоб вільно творити своє майбутнє.