Дню Гідності і Свободи присвячуємо…

Дата: 19.11.2021 15:19

18 листопада 2021 року в онлайн-режимі на платформі ZOOM відбулася конференція юних краєзнавців, членів пошукових загонів та об’єднань закладів освіти Білоцерківської міської ради «Герої серед нас: сучасні захисники України».

До заходу долучилися пошуковці закладів освіти: Архипенко Юлія, Малик Софія, Кулик Анастасія та Білоножко Мілана, учениці спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням іноземних мов № 9, Глиняна Ірина, учениця Білоцерківської гімназії № 2, Рибитва Юлія, учениця загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4, Гришко Максим, учень спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 12 з поглибленим вивченням інформаційних технологій, Журавель Дмитро та Ляшенко Аліна, учні спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 імені М.О. Кириленка. Дослідження юних краєзнавців стосувалися не лише подій російсько-української війни, Глиняна Ірина презентувала своє дослідження подій часів Другої Світової. Про своє життя до і після початку бойових дій розповіла Білоножко Мілана, переселенка з Луганщини. Збентежила учасників заходу розповідь про свого батька Гришка Максима.

Учасників конференції привітала Тетяна Цимбал, заступник директора ЦПЩ «Соняшник», підкресливши роль патріотичного виховання у системі освіти. Високо оцінив дослідження юних краєзнавці Валерій Пантюшенко, учасник революції Гідності, подякувавши молоді за небайдужість та готовність захищати Батьківщину.

Ірина Личак, завідувачка відділу спортивного туризму і краєзнавства Комунального закладу Київської обласної рад «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини», підкреслила цінність робіт учнів та запросила до участі у обласному патріотичному форумі.