Осінь щедра, золота в ЗДО №20 "Берізка"

Дата: 15.11.2021 12:12

Уже давно так повелося, що осінь йде до всіх у гості…

Завітала вона і до вихованців  закладу дошкільної освіти №20 «Берізка» з запашними яблучками, духмяним короваєм, кетягами червоної калини, кумедними гарбузами, гостинними господарями, мелодійними піснями, веселими іграми, ніжними та запальними таночками.

До свята, присвяченого золотій порі, дошкільнята разом зі своїми батьками та вихователями підготували виставку виробів з барвистих дарів осені: поробки з листя, осінніх ягід, фруктів та овочів, моху, гілочок дерев, різноманітні сюжетні композиції, букетні фантазії з листя.

Хоч і кажуть, що осінь сумна пора, але діти, як ніхто інший, здатні радіти шелесту золотистого опалого листя під ногами, дощику, під яким так цікаво гуляти під парасолькою, можливістю бігати по калюжах в гумових чобітках, насолоджуватись смачними фруктами, милуватися природою рідного краю, пізнавати світ навколо.