Всесвітній день орігамі в ДНЗ №31

Дата: 11.11.2021 10:56

11 листопада  - Всесвітній день орігамі.

Всесвітній день орігамі запровадила Японська Асоціація орігамі у 1980 році. Свято пов’язане з важливою історичною датою – днем закінчення Першої світової війни, котра офіційно припинилась об 11 годині 11 листопада 1918 року.

Мистецтво «Орігамі» - інтригуюча загадка, і вона вабить кожну дитину неймовірними перетвореннями звичайного квадратика паперу. Це навіть не фокус, це – диво! Але найголовніше – «Орігамі» розвиває інтуїтивне мислення, здатність до осяяння.

Займаючись орігамі, діти знайомляться з властивостями такого простого та знайомого матеріалу, як папір, розвивають навички роботи з ним. Це, безперечно, сприяє розумовому розвитку дітей.

Орігамі – чарівний, казковий, незвичайний світ і, звичайно, гра. Із простого аркуша паперу можна створити цілий світ! За допомогою цієї техніки розвиваються комунікативні навички. Бажання спілкуватися, поділитися враженнями, допомогти один одному в процесі складання виникає саме.

Дошкільники, які займаються орігамі, навчаються бачити, чути, розуміти красу слова, дії, у них підвищується рівень запам`ятовування, координація рухів, стає виразнішим мовлення, вони виявляють самостійність, ініціативу, творчість.