День української писемності та мови в ДНЗ №32 «Перлинка»

Дата: 10.11.2021 16:25

9 листопада – визначна дата в історії українського народу. Незалежна Україна вшановує Преподобного Нестора Літописця та відзначає День української писемності та мови.

Це масштабне і значуще свято для українців усього світу, які об’єднані спільним корінням, історією, мовою, культурою і традиціями.

На честь Дня української писемності та мови в ДНЗ №32 «Перлинка» були проведені тематичні заняття, екскурсія в бібліотеку, літературні вікторини, розучування з дітьми народних ігор, слухання та розповідання віршів Т. Г. Шевченка, читання українських народних казок та їх драматизація дітьми, а також було поповнено у групах бібліотечку для дітей книжками українських авторів.

Усі ці заходи допомагають дітям пізнавати свою рідну мову, сприяють появі у дітей бажання спілкуватися, збагачують знання малят про поетів, письменників, про їх твори, виховують любов до національних традицій, народної мудрості, до краси і гармонії рідного слова.

Зі святом! Не будьмо байдужими, спілкуймося українською!