A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Осіння толока: корисна справа і заряд позитиву. БЗІФН-1

Дата: 01.11.2021 13:41
Кількість переглядів: 53

 

Осіння пора… Як зачаровує вона своєю красою: все навколо вкрилось яскравим золотом, дерева вбрались у свої найчарівніші сукні… Але окрім краси, восени ми ще отримуємо багато турбот і роботи з прибирання цього «золотого» листопаду.

«Чистий двір, чистий заклад!» - одне з гасел нашої шкільної громади. 23 та 29 жовтня адміністрація БЗІФН №1 покликала педагогічний колектив та техперсонал на осінню толоку. Адже потрібно було зробити велику за обсягом роботу: впорядкувати клумби, зібрати опале листя та гілки, навести лад на території закладу та за його межами, підготуватися до зими.

З усмішками, гарним настроєм і жартами стали до роботи усі небайдужі члени колективу БЗІФН №1 на чолі з директором Панкошою К.Л Колеги разом, дружно загрібали, замітали, виносили опале листя. Колектив працював, не покладаючи рук, дбаючи про улюблений заклад. Вивезено камаз листя з гілками. Транспорт надав Дім молитви. Величезна територія була приведена у належний стан. Працювати допомагав осінній настрій, ентузіазм та позитивні емоції, що і робило толоку справжнім святом.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора