День здоров’я в ДНЗ №2 «Берегиня» «Хто зі спортом дружить, той здоров’ям дужий»

Дата: 30.10.2021 15:41

Однією з ефективних форм організації рухової активності дітей в умовах ДНЗ є проведення Днів здоров'я, метою яких є охоплення дітей всіх вікових груп різними формами фізичного виховання, активізація оздоровчої роботи з дітьми, збереження та зміцнення їх здоров'я.

Так, 29 жовтня 2021 був у ДНЗ №2 «Берегиня» педагогами закладу був організований та проведений День здоров’я під назвою «Піраміда здоров’я». Протягом дня вихованці всіх вікових груп ДНЗ з великим захопленням грали у цікаві рухливі ігри, ігри-естафети, а в старших групах проводилися веселі спортивні змагання.

Вихователі у доступній формі поповнили скарбничку знань дітей про різноманітні види спорту, відомих спортсменів України, донесли до малят, що здоров’я – це безцінний дар, без якого дуже важко зробити життя цікавим, багатогранним і щасливим. Тому здоров’я треба берегти і зміцнювати: дотримуватись режиму дня, раціонально харчуватися, займатися фізкультурою і спортом, загартовуватися. І дали такий наказ дошкільникам:

Вам долать нові вершини,

Ви – майбутнє України!

Щоб творити, працювати,

Про здоров’я треба дбати!

День пройшов весело і цікаво - у всіх був піднесений, бадьорий настрій, діти відчули себе щасливими і захищеними.