ЦЕНТ на канікулах: триває знайомство із природою

Дата: 29.10.2021 14:29

Прекрасні дні канікул – чудова можливість прогулянок природою. Такі можливості не оминули юні поціновувачі фауни та флори, які за допомогою керівників гуртків Центру еколого-натуралістичної творчості БМР цікавляться натуралістичними процесами оточуючого нас природнього середовища.

Вихованці гуртка «Юні дослідники» (керівник В. Ткачук) вийшли на екскурсію до дендропарку «Олександрія».

Юні дослідники, учні БЗШ №5, під час екскурсії «Ознайомлення з рельєфним дизайном рідного краю» роздивлялися місцевий рельєф - саме на прикладі декількох мальовничих куточків дендропарку. Разом з керівником учні дослідили елементи природного та штучного рельєфу парку. Діти із задоволенням провели свій час та насолодилися краєвидами дендропарку.

Школярики із БЗШ№3 із задоволенням дізнавалися про природні явища та факти під час пізнавально-розважальної гри «Красу природи відчуй серцем» (керівник Н. Черниш). А старші вихованці взяли участь у інтерактивному занятті з елементами тренінгу – екологічний тест «У країні довкілля».

Весела театральна команда «Країна Вау» під керівництвом Т. Юнцової активно продовжує репетиції вистави про надзвичайно цікаве життя тролів.

Юним екожурналістам сподобалися ігрові моменти під час майстер-класу «У пошуках логіки», який провела Н. Челнокова.

Представники старшої групи під час канікул вивчали рідну Білу Церкву, її екологічні проєкти. А також - вдало потренувалися на майстер-класі «Наше місто очима журналіста»: вони дізнавалися про особливості окремих об’єктів парку ім. Т. Шевченка і навіть спробували взяти своє перше інтерв’ю у містян!

Чудово, що й під час канікул триває благодійна акція підтримки тварин «Живого куточку» у Центрі натуралістичної творчості. Школярі БСШ №1 прийшли із гостинцями до живих улюбленців, а також принесли нового жильця (попередньо узгодивши місце проживання та годування тваринки) – міні-хом’ячка (породи Джунгарський хом’ячок).

Продовжують створювати осінні образи під керівництвом гуртка художньо-натуралістичного напряму Н. Щербини вихованці різних шкіл, які завітали до ЦЕНТ.