Осінні  розваги в ДНЗ №16 "Пролісок"

Дата: 25.10.2021 13:10

Осінні  розваги в дитячому садку — це завжди феєрична, сповнена яскравих барв і дивовижних персонажів казка.

Саме така осіння казка тривала в ДНЗ №16 «Пролісок» з 10  по 22 жовтня 2021 р. У  святковій залі панувала особлива атмосфера тепла та затишку. Підготовлені музичними керівниками та педагогами сценарії,  насичені різноманітними героями, інсценівками, піснями, таночками, іграми, підбиралися згідно вікових та індивідуальних особливостей  дітей кожної  вікової групи.

Під час свят та розваг у дітей панував  піднесений, позитивний настрій. Вони активно приймали  участь в хороводах, танцях, розповідали  вірші, співали  пісні, перевтілювалися в різних героїв казок, як маленькі актори.

Саме тому зустрічі з Осінню  в дошкільному закладі є одними з найбільш улюблених у дітей.