Козацькі розваги в ДНЗ (ЦРД) №18 "Ясочка"

Дата: 14.10.2021 16:30

14 жовтня українці святкують одразу три свята. Перше – Свято Покрови Божої Матері, друге – День українського козацтва, третє свято, дуже молоде – День захисників та захисниць України. Ці свята вважаються одними із найбільш шанованих свят в Україні. Дошкільники старших груп дошкільного навчального закладу (центру розвитку дитини) №18 «Ясочка» також долучилися до участі у «Козацьких розвагах». Музичні керівники співали з дітьми завзяті пісні про козаків. А інструктор з фізкультури через рухливі ігри-змагання познайомила дошкільників із звичаями козацького братства. Завітав до садочка і козак Іван Крутивус. Він пропонував дітям їсти смачну гарбузову кашу, щоб стати сильними.

В усіх групах також проведено тематичні заняття. Діти групи №12 (вихователь Жильнікова І.А.) малювали макітру з варениками та грали козацькі ігри «Нагодуй вареником козака». Діти групи №7 (вихователь Атаманенко Н. І.) – створили козака із осіннього листя. Вихователь Палкіна Л. П. із своїми вихованцями групи №6 слухали «Козацький марш», грали в дидактичну гру «Що потрібно козаку» та малювали козаків. А вихователь групи №14 Комар Н.П. долучила батьків до освітнього процесу: вони створювали емблему козацької родини і придумували свій девіз. Дітей групи №2 вихователь Кубенко Л. А. познайомила із вірним другом козака – конем.

Діти виготовили витинанки.

Проведення таких заходів допомагає дітям краще пізнати історію своєї країни, адже нашим сучасникам потрібно дбати про культурне і духовне відродження народу, потрібно навчитися пишатися тим, що ми – українці.