Дитячий марафон JuniorZ в рамках «Нова пошта напівмарафон»

Дата: 07.10.2021 07:08

Понад 1000 дітей взяло участь у Дитячому марафоні JuniorZ в рамках «Нова пошта напівмарафон» у Києві! Учасниками заходу стали діти із шести різних областей. А Білоцерківську міську територіальну громаду представляла Пилипчанська гімназія.

Разом з компанією Нова пошта організаторам вдалося створити крутий фест з дитячими забігами, фан апом та різними спортивними локаціями! З такими шаленими активностями діти підтримували водний баланс завдяки Моршинська.

Це буда грандіозна подія, на якій були захоплюючі локації з крутих видів спорту + дитячі забіги.

Олександр Педан провів на сцені фан ап зарядку. Учні Пилипчанської гімназії отримали подарунки від JuniorZ і партнерів Нова пошта! Всі ігри та дитячі забіги були безкоштовними. Це було справжнє свято, учасники отримали незабутні враження!

Для учнів це був найяскравіший та найемоційніших початок навчального року!