Виставка поробок з природного матеріалу «Осінні барви». ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 04.10.2021 21:00

Якою буває осінь? Теплою. Золотою.

Туманною, дощовою, яблучно-грушевою.

А ще осінь, як жодна інша пора року,

буває креативною.

Щорічно у дошкільному навчальному закладі № 31 «Незабудка» проводиться виставка поробок з природнього матеріалу «Осінні барви». І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Всі поробки, які були представлені на виставці, заслуговують похвали! Батьки допомогли своїм діткам проявити фантазію, створити неповторні осінні шедеври. У всіх роботах проявилась творчість та уява кожної родини.

Дітки залюбки роздивляються  поробки, адже кожна має свій осінній сюжет та назву. Це осінні дерева, різнобарвні букети, неповторні казкові тваринки. А які чудові хатинки – це просто диво! Вони заховались між осінніми деревцями та кущиками. Справжня осіння казка!

Виготовлення виробів з природнього матеріалу розвивають дрібну моторику, уяву, мислення та пам'ять. Окрім цього сам процес створення осінніх поробок - це чудова можливість провести час з дитиною.

Тому вкотре, дякуємо  всім вихованцям та їхнім батькам за участь у виставці!