"Спортивна ігротека" в ЗДО №16 "Пролісок"

Дата: 02.10.2021 08:10

30 вересня в закладі дошкільної освіти №16 «Пролісок» у рамках соціального проєкту «Спорт для всіх» ініційованого Президентом України та за сприянням Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення», з метою популяризації здорового способу життя, розвитку спорту та фізичної культури серед дітей дошкільного віку була проведена  «Спортивна ігротека». Вихованці брали участь у спортивних іграх, руханках на і спортивному майданчику, якібули організовані та проведені координатором соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» Ільїною Ларисою Михайлівною.

Діти отримали багатопозитивних емоцій. Усі учасники були нагороджені подарунками.