«Спортивна ігротека» в ДНЗ №2 «Берегиня»

Дата: 30.09.2021 10:21

З 22 червня в країні стартувала загальнонаціональна програма «Здорова Україна» ініційована Президентом України, метою якої: зробити здоровий спосіб життя українського менталітету, розвиток спортивної інфраструктури, доступність спорту для всіх верств населення, інклюзія та безбар'єрність у спорті, модель здорової школи, вирішення питань екології життя та факторів, що впливає на здоров'я нації.

За сприянням Комунального закладу Білоцерківської міської ради «Білоцерківський міський центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» у дошкільному навчальному закладі № 2 «Берегиня» був проведений захід «Спортивна ігротека» щодо популяризації здорового способу життя, розвитку спорту та фізичної культури серед дітей дошкільного віку. Вихованці взяли участь у спортивних іграх, руханках на ігровому вуличному спортивному майданчику, які
були організовані та проведені координатором соціального проєкту «Активні парки - локації здорової України» Ільїною Ларисою Михайлівною.

Захід пройшов яскраво, весело, що принесло дітям багато радісних хвилин, позитивних емоцій.