День миру в ЗДО №35 “Вербиченька"

Дата: 22.09.2021 07:00

21 вересня в Україні відзначається свято День Миру. Саме тому в дошкільному навчальному закладі  цей день був присвячений цій події.  З дітьми була проведена бесіда до дня Миру з розвитку мовлення «Долоньки миру», під час якої діти виступили за гарні, дружні, привітні, мирні стосунки між усіма дітками планети. Діти середньої групи  виконували малюнки на тему "Осінній дощик над мирною Україною».

Дошкільнята також  виконали аплікацію на тему «Голуб – птах миру». Таке заняття дало змогу дітям зайнятися корисною та цікавою діяльністю, мало на меті виховати дружнє та толерантне ставлення один до одного. Найменші вихованці нашого садка виконали малюнки на тему «Долонька дружби».

У ході свята  діти навчилися дружньому та доброзичливому ставленню один до одного, умінню просити вибачення та вибачати.