Екологічний центр - на Дні міста

Дата: 20.09.2021 19:46

18 вересня славне місто Біла Церква відзначило свій день народження. Творчий колектив педагогів та вихованців ЦЕНТ БМР взяв активну участь у святкуванні.

На своїй еко-локації заклад представив діючі гуртки, які нині відвідують вихованці Центру та учнівська молодь закладів освіти Білої Церкви. А це - «Природознай» (кер. Людмила Павліченко), «Буду я природі другом» (кер. Наталія Черниш), «Майстерня професій» (кер. Вікторія Фролова), «Основи макіяжу» (кер. Мойсеєнко Катерина), «Екологічна журналістика» (кер. Наталя Челнокова), творча майстерня «Радосвіт» (кер. Надія Щербина). Гуртуючись родинами (допомагали батьки, дідусі, бабусі) навколо нашої локації, діти з великим задоволенням майстрували курчаток із сіна, виготовляли з лікарських рослин бутоньєрки, розмальовували фарбами велику квіткову композицію, робили трафаретну розмальовку, екогрим тощо.

А тим часом на великій сцені вихованці театральної студії (кер. Тетяна Юнцова) презентували виставу на екологічну тематику «Країна ВАУ!», акцентуючи увагу людей на екологічні проблеми сучасності та їх вирішення.

Свято пройшло в гарному настрої, весело та цікаво.