БЗШ №5. Заходи до Дня рідного міста

Дата: 20.09.2021 12:04

17 вересня в школі БЗШ№ 5 проводилися виховні справи до Дня міста. Для учнів 1-9, 11 класів відбулась віртуальна подорож «Історичні пам`ятки рідного міста».

Завідувачка філії бібліотеки №10 Нагорна Анна Григорівна провела для учнів 4-Д (кл. керівник Часовенко Н. М.), 4-Г (кл. керівник Рудавська О. М.) класів інформаційну годину «Білоцерківські письменники - дітям», для 4-В класу (кл. керівник Грозна Н. Д.) краєзнавчу годину «Я люблю своє місто», де учні декламували власні вірші.

Учні 9-Б класу (Мартинюк Т.В.) написали есе «Біла Церква – місто мого дитинства».

У фоє школи було організовано фотоколаж «Улюблений куточок рідного міста» (6-8 класи). Учні 3-5 класів проявили свою креативність у конкурсі малюнку на асфальті «Місто над Россю».