Заходи до Дня народження рідного міста у ДНЗ (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 18.09.2021 18:37

Цьогоріч місто Біла Церква відзначає 989-у річницю. У дошкільному навчальному закладі (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» пройшов тиждень «Рідне місто моє». Тиждень спрямований на ознайомлення дітей з рідним містом, його визначними місцями, вулицями, пам'ятками та відомими постатями, на поглиблення знань дітей про історичне минуле, прекрасне і сучасне Білої Церкви. З цією метою в усіх вікових групах пройшли тематичні заходи: тематичні заняття «Біла Церква-рідне місто моє», конкурс малюнків «Моє рідне місто», екскурсії по місту до пам’ятника Шевченка та Шолом-Алейхема, площі пам`яті та вшанування Борців за Волю та Незалежність (групи №2, 14, 6), музичні розваги «Місто добра!». Вихованці старшої групи №7 відвідали виставку «Я у Всесвіті» у гуманітарно-педагогічному коледжі.

Батьки і вихователі всіх груп оформили плакати з вітанням рідному місту.

Рідна домівка, мала батьківщина, отчий край, велика Україна – завдяки усвідомленню цих понять формуються основи громадянської свідомості дитини.