День знань у ДНЗ №2 "Берегиня"

Дата: 02.09.2021 04:47

Гостинно двері відчиняються,

В садок запрошуєм усіх.

Дорога щастя не кінчається,

До знань, до світла, до наук.

Продзвеніла веселкова карусель теплого літа , барвистий вересень ступив на поріг. Для засмаглих, активних та сповнених  енергією дітлахів  розпочинається новий навчальний рік. 1 вересня – світлий і радісний день – початок навчального року не тільки в школах, а й у дошкільних навчальних закладах. Адже саме тут малюки здобувають дошкільну освіту. У ДНЗ №2 «Берегиня» традиційно святкується День знань. Веселі, радісні старші дошкільники  зібралися  у  святково прикрашеній музичній залі на тематичну розвагу «Ми любимо тебе, Україно!», пронизаною святковою атмосферою, казковими персонажами, піснями та віршами. З дітьми молодшого та середнього  дошкільного віку  педагоги  на  ігрових  та спортивному майданчиках проводили конкурси, спортивні та народні ігри,  різні забави, в яких діти проявили активність та спритність. Педагоги намагалися створити гарний настрій малюкам, подарували дітям приємні  враження, щоб доброю і прихильною була  до них доля, а навчальний рік - легким, насиченим яскравими подіями, святами, цікавими зустрічами.