Зі святом 1 вересня! З Днем знань!

Дата: 01.09.2021 00:00

Дорогі діти, шановні колеги-освітяни та батьківська спільното

Білоцерківської міської територіальної громади!

Традиційно перший день вересня розпочинає новий навчальний рік, тому це свято хвилююче, урочисте, мудре. Перший дзвоник 2021/2022 пролунає вперше для закладів освіти вже Білоцерківської міської територіальної громади. Безперечно, будуть нові випробування, можливо, перешкоди, але й успіхи теж. Саме освіта закладає фундамент нашого майбутнього, будує особистість, виховує вірних синів і доньок своєї землі, гідних спадкоємців козацької слави, що примножують могутність України чесною та наполегливою працею, розуміють її голос і бережуть її цвіт. За маленькою шкільною партою твориться й зростає народ. І завжди поруч зі своїми вихованцями вчителі, мудрі наставники, досвідчені педагоги. Шановні освітяни, нехай у новому навчальному році вашим вихованцям підкоряються найвищі вершини знань, утілюються в життя найсміливіші задуми, а в щоденниках з'являються тільки відмінні оцінки! Кожному, хто працює на благодатному полі української школи, зичу, щоб посіяне Вами в дитячі душі добірне, повноваге зерно глибоких думок і світлих почувань дало гарну порість, щоб щедрим був ужинок виплеканих Вами в юних душах честі й чесності, мужності й принциповості, доброти й любові. Бажаю всім щасливої долі, міцного здоров’я, наполегливої праці, миру та злагоди.

З найщирішими побажаннями

Юрій ПЕТРИКначальник