КОНСАЛТИНГОВА СТУДІЯ керівників закладів дошкільної освіти Білоцерківської об’єднаної територіальної громади «Організація діяльності дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році»

Дата: 26.08.2021 16:11

25 серпня 2021 року в дошкільному навчальному закладі №17 «Усмішка» була проведена Консалтингова студія керівників закладів дошкільної освіти Білоцерківської об’єднаної територіальної громади з проблеми: «Організація діяльності дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році».

Керівники обговорили пріоритетні завдання дошкільного закладу у 2021/2022 н.р. згідно рекомендацій МОН (лист МОН України №1/9-406 від 10.08.2021 «Щодо окремих питань діяльності закладів дошкільної освіти у 2021/2022 навчальному році»), ознайомилися з новими підходами до планування та особливостями організації освітнього процесу дошкільного закладу на новий навчальний рік, а саме:

• звернули увагу на спрямування внутрішньої системи якості дошкільної освіти в ЗДО на визначення результатів компетентісного розвитку дітей, відповідно до вимог Базового компонента дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти);
  • розглянули питання щодо упровадження та забезпечення підтримки дітей з особливими освітніми потребами відповідно до Порядку організації діяльності інклюзивних груп у закладах дошкільної освіти, затвердженого Постановою КМУ від 10 квітня 2019 року № 530;
  • обговорили умови для ініціювання використання педагогічними працівниками ЗДО інноваційних педагогічних технологій в освітньому процесі, з метою виховання та розвитку творчої особистості дитини, її індивідуальних проявів, реалізації їх інтересів і здібностей, використовуючи в роботі з дітьми дошкільного віку додаткові освітні програми комплексного і парціального характеру, що мають відповідні грифи Міністерства освіти і науки України.

Особлива увага відводилася питанням організації харчування дітей у новому навчальному році.