Літні справи та забави в ДНЗ №28 «Горобинонька»

Дата: 10.08.2021 09:46

Літо – час для оздоровлення та відпочинку, забав та нових вражень. Тож у дошкільному навчальному закладі № 28 «Горобинонька» цього спекотного літа педагоги зі своїми вихованцями надавали перевагу заняттям і розвагам на відкритому повітрі, дослідам та іграм із водою, повітрям, піском; поєднували оздоровчі технології з навчально-пізнавальною діяльністю, продовжували формувати у дітей природничо-екологічну компетентність. Не забули й про таке важливе питання як безпека малюка – до садочка завітали представники батальйону патрульної поліції м. Біла Церква. Обговорювалося багато важливих питань: правила дорожнього руху, безпека на воді, спілкування з незнайомцями тощо. У формі гри патрульні познайомили дітлахів із головними правилами безпеки.