"Веселе літо" в ЗДО №34 "Чебурашка"

Дата: 09.08.2021 08:06

Усі діти люблять тепле літо, адже це пора веселих ігор, цікавих відкриттів, радісних емоцій та приємного  відпочинку. Педагоги дитячого садка № 34 «Чебурашка» у літній період намагаються зробити кожен день малят насиченим, цікавим і змістовним, організувати їхнє дозвілля на свіжому повітрі.

Під час проведення фізкультурно-музичної розваги «Веселе літо» діти мандрували на чарівному автобусі у світ цікавих розваг. Малюки отримали позитивні емоції та задоволення від участі у рухливих іграх, спортивних естафетах з обручами та футболами, таночках та хороводах.

Особливо зацікавили дітей ігри з водою. Дошкільники з радістю намагалися влучити в ціль з водного пістолета, а малечі сподобалися ігри з мильними бульбашками.