"Усі ми посміхаємось, бо влітку розважаємось". Розвага в ДНЗ №22 "Ластівка"на основі українських народних ігор

Дата: 27.07.2021 17:01

Сьогодні в нашому садочку дуже весело й цікаво. Була проведена розвага, у ході якої діти закріпили вивчені ними народні українські ігри. У час комп'ютеризації та гаджетів підростаюче покоління мало часу приділяєрухливим іграм, а про народні нема чого і казати, хоча вони зацікавили дітей.

З казковим героєм Котигорошком наші вихованці з великою насолодою гралися в такі ігри: "Труби, Грицю, в рукавицю", "Котилася торба", "Зозуля", "Галя по садочку ходила". Особливий інтерес викликала гра "Передай бриля", а також "Ой, гаю мій, гаю".

Під час ігор діти веселились, вчилися спілкуватися, отримали задоволення від вивчених народних звичаїв, промовлянок, закличок і прислів'їв.