З Днем Конституції України

Дата: 25.06.2021 08:13

Кожен народ має свою мову, свої традиції і звичаї, що виробилися упродовж багатьох століть. У кожного народу є свої національні святині, символи – серед них Конституція – головний Закон, за яким ми з вами живемо в Україні. Тож, напередодні святкування 25 річниці Конституції України, в ЗДО №4 «Снігуронька» було проведено низку освітніх заходів з дітьми різних вікових груп: заняття, бесіди, квести, інтелектуальні марафони, метою яких було формування у дітей початкових уявлень про правове суспільство, яке починається з родини, дитячого садочку, колективу дітей своєї групи і має величезне значення в межах держави. Повага до держави, людей, прав та обов'язків своїх та кожного – основа патріотичного виховання.