Вітаємо з перемогою!

Дата: 23.06.2021 15:57

1 червня 2021 року відбувся Всеукраїнський дистанційний багатожанровий фестиваль-конкурс «Світ Dreams» для дітей з обмеженими можливостями. Фестиваль проводився за ініціативи Української Мистецько-культурної Асоціації та сприянням Міністерства освіти і науки України з метою створення мистецької платформи для реалізації та розвитку талановитих дітей та молоді з функціональними та фізичними обмеженнями.

Вихованці екологічного театру ЦЕНТ БМР (керівник Тетяна Юнцова) старанно готувалися до участі у такому цікавому, змістовному і дуже потрібному та важливому заході, адже такі фестивалі сприяють самоствердженню, реалізації та інтеграції в суспільство таких особливих діток.

Звістка про результати участі у фестивалі наших вихованців була неймовірно вражаюча та приємна.

Ура-а-а!!!! Ми Лауреати І ступеня!