Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами ейдетики. ДНЗ "Веселка" с. Шкарівка

Дата: 17.06.2021 06:13

16 червня 2021 року в закладі дошкільної освіти «Веселка» Шкарівської сільської ради  Білоцерківського району відбулося  (в режимі онлайн) заключне  заняття обласного майстер-класу з теми «Розвиток творчих здібностей дітей дошкільного віку засобами ейдетики».

У роботі заходу взяли участь Нечипорук Надія Іванівна, координатор педагогічної спільноти, завідувач відділу дошкільної освіти КНЗ КОР «КОІПОПК», та 35 педагогів Київської області.

Під час заняття учасники мали можливість переглянути презентацію «Методи розвитку творчих здібностей  у дітей засобами ейдетики», яку підготувала Алла Іванівна Кривошей, директор закладу дошкільної освіти «Веселка».  Після цього з учасниками обласного майстер-класу для закріплення отриманих знань вихователем-методистом садочка Юлією Вікторівною  Юревич було проведено вправи: «Кумедні  тварини», «Дайте назву казці», «Фантастича аналогія» тощо.  Результативною формою роботи з учасниками заходу стала конференція ідей,  запропонована Юлією Вікторівною Юревич, під час якої у форматі відкритого мікрофону педагоги обговорили сучасні єйдетичні методи в роботі з дітьми, шляхи їх удосконалення, презентували здобутки в застосуванні ейдетики в освітньому процесі закладу дошкільної освіти тощо.

Усі педагоги були одностайними в тому,  що  участь у  роботі обласного майстер-класу  допомогла  їм сформувати    мотивацію  до впровадження ейдетики в освітній процес  закладів дошкільної освіти;  до вивчення передового педагогічного досвіду,  його узагальнення  та впровадження в роботу закладів дошкільної освіти Київської області; сприяла    підвищенню рівня  їхньої науково-методичної компетентності та фахової майстерності; формуванню критичного мислення;  створенню колективу вихователів-однодумців – творчих особистостей тощо.

За результатами роботи всі учасники обласного майстер-класу отримали сертифікати.

Захід пройшов у творчій, жвавій та комфортній атмосфері. Учасники висловили вдячність Кривошей Аллі Іванівні, керівнику  обласного майстер-класу,  Юревич Юлії Вікторівні, вихователю-методисту, педагогам дошкільного закладу «Веселка»,  Нечипорук Надії Іванівні, координатору роботи педагогічної спільноти.