День театру в ДНЗ № 2 «Берегиня» «Українська народна казка - життєва мудрість та мамина ласка»

Дата: 12.06.2021 19:48

З нагоди відзначення 25-ї річниці ухвалення Конституції України в ДНЗ № 2 «Берегиня» відбувся День театру під назвою  «Українська народна казка - життєва мудрість та мамина ласка».  Саме така робота вихователів сприяє ознайомленню  дітей з державною мовою, як спадщиною українського народу.

День театру   пройшов  дуже цікаво і яскраво,  педагоги подарували  малятам справжнє театралізоване дійство: порадували дітей   середнього та старшого дошкільного віку чудовою інсценівкою  казки  «Семеро козенят», а дітей раннього та молодшого віку  - казкою «Курочка ряба».  Маленькі глядачі отримали велике задоволення від побаченого.