День Бантика в ДНЗ №22 «Ластівка»

Дата: 10.06.2021 16:07

Літо, прекрасна пора! Спекотно, радісно, жартівливо сьогодні у нашій «Ластівці»! Адже ми всі святкуємо веселе свято: День Бантика!

Увесь колектив, діти, батьки ретельно готувалися до свята. Вихованці власноруч виготовляли та малювали бантики, батьки робили прикраси для альтанок, вихователі готували атрибути до свята, організували виставку бантиків.

І ось нарешті свято! До вихованців завітав Бантик і його сестричка Стрічечка. Діти із задоволенням гралися в ігри «Прикрась бантика», «Одягни сукню ляльці», «Спіймай бантика»; виконували руханки, пісні, вправи на увагу.

Усі учасники дійства отримали море позитиву, енергії, радості, натхнення. І на такій позитивній хвилі продовжили тематичну діяльність на ігрових майданчиках.