A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Організація гурткової роботи в ЗДО №32 «Перлинка»

Дата: 09.06.2021 17:34
Кількість переглядів: 70

 

Оскільки сьогодні надзвичайно актуальною є проблема щодо виявлення здібностей, інтересів та нахилів дітей, розвиток їх творчих здібностей та інтелекту з дошкільного віку є чи не найкращими інвестиціями у майбутнє.

Широкі можливості у розв’язанні проблеми розвитку творчих здібностей дитини надає гурткова робота, яка в закладі дошкільної освіти є популярною формою організації життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. Вона розглядається як ефективний шлях формування компетентної та творчо спрямованої особистості задля своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, розвитку креативності, як однієї із базових якостей.

У закладі дошкільної освіти №32 «Перлинка» функціонують гуртки: спортивного напрямку - «Веселий м’яч»; інтелектуального - «Диво шашки»; оздоровчого: «Музичні мандрівки»; пізнавального - «Планета LEGO», «Цікавий світ LEGO», «Безмежний світ гри з LEGO».

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Це приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Для цього в дитячому садку і організовано гурткову роботу. Заняття в гуртках дозволяють кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровим, а батькам побачити весь спектр її справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора