Участь у V Всеукраїнській літній школі «Освітні ініціативи» - 2021

Дата: 09.06.2021 17:17

З 1 по 5 червня 2021 року члени місцевого осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація працівників дошкільної освіти» Болотова О.М., Коротова О. С., Стаховська Л.М., Шабатин В.В. взяли участь у V ювілейній Всеукраїнській літній школі «Освітні ініціативи» - 2021, що відбулась у місті Скадовськ та отримали сертифікати.

П’ять днів насичених інтенсивом, неймовірними зустрічами з відомими науковцями, педагогами практиками з 16 областей України. Під час цікавих майстер-класів Байєр Ольги Миколаївни, Гавриш Наталії Василівни, Романюк Ірини Анатоліївни, Аксьонової Олени Петрівни, Кіндрат Інни Ростиславівни, Стребної Ольги Володимирівни учасники мали змогу удосконалити навички роботи з інноваційними технологіями, методиками, ознайомитись з ідеями та напрацюваннями відомих науковців, педагогів-практиків.

Учасники Літньої школи мали можливість поспілкуватися з головним спеціалістом відділу дошкільної освіти МОН України Швачовою Оленою Іванівною та Головою Правління ВГО «Асоціації працівників дошкільної освіти» Омельяненко Ніною Володимирівною.

Приємною зустріччю, гордістю та цікавим майстер-класом з теми «Формування мовленнєвої компетентності – пріоритетні завдання гармонійного розвитку дитини дошкільного віку», поділилися колеги нашого міста – вчителі-логопеди ЗДО №21 «Малятко» Гергало Катерина Василівна та Скрипак Валентина Іванівна.

Щиро дякуємо організаторам заходу за неймовірну атмосферу, цікаві ідеї та професійне спілкування!