Київська область

ДНЗ №6 "Зіронька". Смачні страви готували та до столу подавали

Дата: 09.06.2021 17:09
Кількість переглядів: 102

Народна кухня - це така ж культурна спадщина, як мова, література, мистецтво, це неоціненний здобуток, яким можна пишатися, який не слід забувати.

Взірцем для дітей є батьки. Спілкування з батьками – найдорожчий спогад у майбутньому. Хвилини, проведені разом із батьками, вчать дітей висловлювати власну думку, стимулюють пізнавальну діяльність, виховують шанобливе ставлення до праці.

Українська національна кухня з давніх часів відзначалась великою різноманітністю страв та їх високими смаковими й поживними якостями. Дітки знайомляться зі стравами, які побутують в українській кухні, з продуктами харчування, вчаться переповідати нескладні рецепти приготування страв: борщу, компоту, вареників…. Це  викликає бажання навчитися готувати смачні страви.