A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Міжнародний день дружби в ДНЗ №7 "Орлятко"

Дата: 09.06.2021 16:56
Кількість переглядів: 71

 

9 червня в нашому дошкільному навчальному закладі відзначалося одне з найважливіших свят усього людства — Міжнародний день дружби між державами, культурами та всіма людьми на Землі. У цей день необхідно проводити час зі своїми друзями, висловлювати їм свою любов і повагу.

Навряд чи хтось може сказати, що йому легко прожити без дружби. І справді, як важливо, коли в радості чи в горі поряд є той, хто зможе тебе підтримати. І як важливо, коли перші зародки справжньої міцної дружби зароджуються вже в дошкільні роки. А підтримати прагнення вихованців дружити було покликане наше свято, свято справжньої дружби.

У цей день в закладі пройшли яскраві дійства, розваги, естафети, конкурси, які дали змогу об’єднати дітей, висловити слова для друзів, проявити свої найкращі дружні почуття, довести, що з другом весело не лише грати разом, а й працювати, виконувати різноманітні завдання. Упродовж свята лунали гарні, теплі вірші та пісні, пройшли тематичні бесіди в старших групах «Дружба і братство - найбільше багатство». Діти брали участь у спортивних естафетах «Справжні друзі». Особливе задоволення діти отримали від ігрових розваг «Чарівний килим», «Друг до дружки», «Обнімашки», «Добре-погано», «Не розлити водою». А головними героями свята були Кіт Леопольд та двоє мишенят.

Малята отримали величезне задоволення від проведеного свята, бо що є кращим, чим грати, співати, танцювати та мріяти у великому колі друзів.

У День друзів ми вітаємо всіх: і дорослих, і діточок!

Не забудьте привітати ваших друзів!

Бажаємо Вам усіх благ, і нехай Ваша дружба ніколи не зникне!

Зі святом Вас, друзі!

 


« повернутися

Вхід для адміністратора