Випускний бал у ДНЗ № 2 «Берегиня» «Прощавай садок дитячий!»

Дата: 01.06.2021 19:07

Травневі дні для вихованців старших груп дошкільного навчального закладу № 2 «Берегиня» запам’ятаються випускним балом - особливим святом для всіх: для дітей, батьків, педагогів.

Кожне слово випускників було пронизане любов’ю та вдячністю за роки проведені у дитсадку, сльози іскрилися в очах педагогів, коли діти виконували пісні, таночки прощання з дитсадком. Діти зверталися зі словами подяки до всіх, хто дбав про їх щасливе дитинство. Давали обіцянки стати гідними, розумними школярами.

Незабаром для наших випускників продзвенить перший шкільний дзвінок. Позаду залишилися дні, наповнені цікавими казковими подорожами у прекрасний безтурботний світ. Попереду - непроста дорога у світ дорослого шкільного життя, де чекають дивовижні відкриття, непізнанні й нерозгадані історії, які допоможуть дітям кожного дня, крок за кроком, йти назустріч новому світлому майбутньому, назустріч самому собі.

У добру путь благославляєм - у школу ми вас проводжаєм.
Не лінуйтесь, гарно вчіться, щоб вами могли гордиться!