Відкрита першість м.Білої Церкви з авіамодельного спорту у класі «Вільнолітаючі моделі»

Дата: 01.06.2021 18:48

30 травня 2021 року Центром науково-технічної творчості БМР, у спортивному залі БЗШ №22, було  проведено традиційні змагання учнівської молоді з Авіамодельного спорту.

Метою змагань є:

• популяризація та подальший розвиток авіамодельних видів спорту серед дітей і молоді;

• набуття техніко-технологічних умінь і навичок, освоєння технологій виготовлення різних класів моделей за кресленнями та власними конструкціями;

• оволодіння основними поняттями про технологічні прийоми проєктування та виготовлення авіамоделей;

• створення умов для індивідуального розвитку творчого потенціалу дітей засобами організації змагань з авіамодельного спорту.

У змаганнях брали участь 5 команд авіамоделістів:

• команда КЗ БЦМП КМП «Прометей», тренер Дубровін А.В.;

• команда Ставищенського комунального ЗПО «Крокус», тренер Поліщук Б.Б.;

• команда КЗ БЦМП КМП «Прометей», тренер Крохмаленко Ю.П.;

• команда ЦНТТ БМР, тренер Пономаренко О.А.;

• команда ЦНТТ БМР, тренер Козлов В.М.

Змагання проходили у чотирьох класах моделей відповідно до вимог Федерації авіамодельного спорту. 21 учасник боровся за першість у класах моделей: F-1-R, F-1-L, F-1-D, mini stick. Тривалість кращих польотів надлегких літаків досягала 402 секунди. Незважаючи на дистанційне навчання,  високі результати показали практично всі команди.

Авіамоделізм – красивий, важкий та надзвичайно захоплюючий спорт. І надзвичайну важливість таких змагань важко переоцінити. Адже, від перших перемог над власним невмінням до перемог  у міських, обласних, Всеукраїнських змаганнях  народжуються майбутні авіаконструктори та  інженери.