A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Вихованці ЦЕНТ БМР засіяли нову алею різнотрав’ям

Дата: 27.05.2021 17:50
Кількість переглядів: 53

 

Вихованці Центру еколого-натуралістичної творчості БМР взяли участь у цікавій та корисній справі, яка має значення для мешканців масиву Леваневського та й усіх білоцерківців. Адже саме у ці дні у цьому мікрорайоні Білої Церкви було облаштовано красиву алею: по-європейські стильні доріжки (для пішоходів та велосипедистів), лавочки, клумби, екопростір зелених зон.

Акція «зеленого вдосконалення» відбулася за ініціативи представників «Фонду захисту біорізноманіття України», які надали насіння та рекомендації по правильному засіюванню новостворених газонів насінням українського різнотрав’я. Активну участь у заході взяли вихованці гуртка «Яскраві барви здоров’я» (керівник Н. Скорблюк) ЦЕНТ БМР. Гуртківці уважно слідували настановам представника «Фонду» Миколи Глухенького, керівника напряму «точковий ревайлдінг», який розповів, що на цьому зеленому просторі зростатимуть спеціально підібрані злаки та квіти, які властиві саме природним умовам України: «Сьогодні ми засіваємо тут мак, деревій, материнку та інші – підібрано 18 рослин! Правильно підібрані та засіяні рослини нестимуть не лише зовнішню красу, а й користь, в тому числі - для комах, які там живуть, а потім запилюватимуть квіти. Тобто діятиме уся схема екосистеми, зберігатиметься
біорізноманіття».

Співпраця активістів-волонтерів, захисників природи, працівників Департаменту житлово-комунального господарства Білої Церкви, вихованців Центру еколого-натуралістичної творчості перетворює алею на затишне місце, де всі рослини органічно поєднані. Такий підхід є натуралістичним та екологічним: рослини мають комфортно зростати та жити поряд із містянами, радувати око, мати естетичний вигляд.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора