Тиждень безпеки дитини в ДНЗ №29 "Барвінок"

Дата: 19.05.2021 13:29

Нещодавно у рамках проведення Тижня безпеки дитини до вихованців ЗДО №29 «Барвінок» завітали гості.

Під час спілкування з працівниками ДСНС діти мали змогу ознайомитись з правилами пожежної безпеки, розширити уявлення про роботу пожежників, способи гасіння пожежі.

Ця зустріч дала можливість ознайомити малят із професією рятувальника та навчити їх безпеці життєдіяльності.

Кожному бажаючому фахівці ДСНС під час гри дали можливість відчути себе в ролі рятувальника. У дарунок діти отримали цікаві головні убори спеціального призначення.

Вихованцям показали та розповіли, за яким номером телефона потрібно телефонувати, коли це
необхідно та попередили при цьому, що гратися з викликом пожежної служби суворо заборонено.

Зустріч малечі дуже сподобалась. Вони із задоволенням фотографувалися з пожежним інспектором та ділилися своїми враженнями від почутого. Дітлахи пообіцяли рятувальникам, що будуть дотримуватися правил безпеки, бо вони тепер знають, що з вогнем ігри дуже небезпечні.

Співробітники Служби порятунку «101» сподіваються, що проведення таких заходів для наймолодших громадян міста значно зменшить кількість нещасних випадків та надзвичайних ситуацій, особливо за участю дітей.