Великодні барви. ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 30.04.2021 20:53

Котилася писаночка з гори на долину,
Прикотилась прямісінько до нас на гостину,
А за нею йде Великдень, несе білу паску,
Дзвонить в дзвони, всім дарує радощі і ласку!

Великдень - це свято, яке всі ми любимо з дитинства. Він завжди освячений сонцем, він теплий, як свіжа паска, і яскравий, як крашанки в кошику. Пробуджується природа, закінчується Великодній Піст і приходять світлі Великодні свята. З метою ознайомлення дітей з історією походження свята Великодня, традиціями святкування, у ДНЗ № 31 «Незабудка», весь тиждень проходила кропітка робота. Вихователі всіх вікових груп разом зі своїми дошкільнятами читали оповідання, вірші, розглядали ілюстрації, розмальовували писанки, виготовляли великодні віночки, кошики, малювали, ліпили, грали у народні ігри пов’язані з даною тематикою. Наприкінці тижня в садочку відбулася виставка дитячих робіт «Великодні барви». Мета виставки - викликати прагнення у дітей брати участь у народних, родинних святах, бажання приємно, цікаво і змістовно відсвяткувати їх, уточнити і розширити знання дітей про народні звичаї, обряди та традиції українського народу.