Весняне дійство «Веселкова брама двері відкриває, дітвора весела весноньку вітає» в ЗДО №16 "Пролісок"

Дата: 23.04.2021 22:19

Веснянки співаються майже завжди одночасно з танцями та іграми, які мають «закликати» весну.  Одним з яскравих явищ є закликання весни за допомогою примовок, закличок, співання веснянок, гаївок, ведення хороводів.  Саме таке яскраве та веселе дійство вітання весни «Веселкова брама двері відкриває, дітвора весела весноньку вітає» з циклу гулянки – забавлянки було проведено в групі «Калинка» старшого дошкільного віку 23 квітня 2021 року.

На святі  весну припрошували і закликали, щоб дати зрозуміти, з яким нетерпінням її чекають.  Квітуче дерево прикрашене дітьми   - стало символ зустрічі весни, пробудження сонця, землі, рослин. Деревце  залишили  до Великодня із сподіванням скорішого настання теплих сонячних днів коли пробуджується матінка-природа.