Тиждень безпеки дитини ДНЗ №31 "Незабудка"

Дата: 23.04.2021 08:12

Кожна дитина – єдина і неповторна. І батьки завжди хвилюються за свою дитину, наймиліше створіння на світі. Як зробити так, щоб їй нічого не загрожувало? Як опинитися з нею у потрібну мить? Що я зможу зробити для її безпеки? Ці питання хвилюють всіх батьків. Спробуємо вирішувати ці питання разом.

У період з 19 по 23 квітня 2021 року в ДНЗ № 31 "Незабудка" відбувся Тиждень безпеки дитини.

Основними цілями та завданнями «Тижня безпеки дитини» було:

• вироблення у дітей дошкільного віку умінь і навичок захисту свого життя і здоров’я під час надзвичайних ситуацій;
  • формування та розвиток у дітей дошкільного віку високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи і кмітливості, тощо;
  • удосконалення теоретичних знань і практичних навичок педпрацівників та працюючого персоналу закладу з питань захисту від наслідків надзвичайних ситуацій;
  • поліпшення якості освітньої роботи в дошкільному закладі з питань охорони життя, здоров’я та норм поведінки дітей під час надзвичайних ситуацій.