Мандрівка казковим світом книжок Лариси Ніцой

Дата: 19.11.2019 16:59

19 листопада 2019 року в актовій залі Білоцерківської спеціалізованої природничо-математичної школи І-ІІІ ступенів № 16 ім. М. О. Кириленка відбулась зустріч білоцерківської дітвори з відомою дитячою письменницею ЛарисоюНіцой. Учні початкових класів уже знайомі з творами авторки. Гарні, ошатні книжки зразу привертають увагу маленьких читачів.Їхприємнобрати в руки і роздивлятися разом ізмалечею, читати на уроках та в сімейному колі. Навіть бійці, що напередовій захищають незалежність нашої Батьківщини, залюбки читають книжки пані Лариси. А цього дня діти почули, як працюють художники-ілюстратори, що у співпраці з автором оформлюють дитячі книжки, як друкуються книги. На завершення усі охочі мали змогу обійнятися з улюбленою письменницею та зробити селфі.

Маленькі читачі лише на один урок поринули у казковий світ книжок Лариси Ніцой. А що ж далі? Гайда до бібліотеки чи книгарні, почитаємо разом!