27-28 лютого 2020 року в Білоцерківському навчально-виховному об’єднанні «Ліцей – Мала академія наук» відбувся VIIІ міський турнір юних математиків і фізиків для учнів 7-9 класів.

Дата: 02.03.2020 16:47

У турнірі взяли участь команди десяти загальноосвітніх навчальних закладів м. Біла Церква, зокрема команди: БЗШ №3, БЗШ№6, БЗШ №7, БСШ №9, БЗШ№11, БСПМШ №16, БЗШ №18, БЗШ №20, БНВО «Звитяга» та БЗШ№1. Команди шести шкіл, пройшовши до фіналу, боролися за перше місце: БЗШ №3 , БЗШ №6, БЗШ №1,  БЗШ №18, БЗШ №20,  БСПМШ № 16. У результаті наполегливої інтелектуальної боротьби І місце посіли команди БЗШ №18 та  БСПМШ №16.  ІІ місце розділили між собою команди БЗШ №1,  БЗШ №3 та БЗШ №6, ІІІ місце - БЗШ №20. Вітаємо переможців!

Крім командної боротьби маємо і результати особистої першості: Яценко Олександр та Грузинська Єлизавета (БСПМШ № 16), Пожалов Дмитро (БЗШ № 18), Ходаківський Назар та Єрко Вікторія (БЗШ №6),  Володько Богдан, Скороход Кіріл,  Циба Олександр(БЗШ №3), Редзюк Ірина  (БЗШ №20), Лук’янець Богдан (БЗШ №11), Кизима Дмитро (БЗШ №9), Безугла Богдана  (БЗШ №1), Ратушний Артем  (БЗШ №9). Вітаємо цих сміливих і талановитих учнів!

Висловлюємо подяку організаторам, учасникам та журі! Дякуємо всім за чудову атмосферу та спілкування в колі друзів!