A A A K K K
людям з порушенням зору
Управління освіти і науки Білоцерківської міської ради
Київська область

Білу Церкву на Всеукраїнському конкурсі юних зоологів представив Богдан Павліченко

Дата: 24.02.2020 16:47
Кількість переглядів: 37

     

 

       З тижнем науково-освітніх проектів учасників конкурсу привітали фахівці Національного еколого-натуралістичного центру.

       Всеукраїнський конкурс юних зоологів та тваринників тривав з 18 по 20 лютого 2020 р. і відбувався на базі Національного екологічно-натуралістичного центру у Києві.

Презентаційна частина заходу та урочисте відкриття розпочалося з виступу київського хореографічного колективу спортивного танцю «Пульс» та знайомства з українським науковцем Української антарктичної експедиції Олегом Безнощенко.

       Він – молодший науковий співробітник ДУ Національного антарктичного наукового центру, учасник 21-ї  Української антарктичної експедиції, який пропрацював  рік на станції академік Вернадський на посаді-вченого  метеоролога. У 2020 р. відкриттю 5-го  континенту, Антарктиди, виповнюється 200 років. Тож пан Олег досить цікаво розповів юним натуралістам  про наукові дослідження та експерименти українських науковців в  Антарктиді та зазначив, що цей континент ще довго досліджуватимуть, а все через стрімку зміну клімату, зокрема глобальне  потепління, а також дослідження тамтешньої флори, фауни, природних явищ, які фіксуються на території Антарктиди тощо.

      Натомість на конкурс юних зоологів та тваринників подали роботи діти зі всієї України, більше 25-ти учасників.

      Білу Церкву на конкурсі юних зоологів та тваринників представив Богдан Павліченко, вихованець Центру еколого-натуралістичної творчості Білоцерківської міської ради (керівник Людмила Павліченко), учень 4-го класу БЗШ № 20.

       Дослідницька робота Богдана Павліченко називалася «Хвороби декоративних кроликів та шляхи їх уникнення»  і, відповідно, в ній йшлося про догляд за цими чудовими та милими тваринками.

        Богдан впевнено захищав свою науково-дослідницьку роботу і відповідав на всі поставлені йому запитання.

Офіційне нагородження переможців та відзначення юних зоологів та тваринників відбулося 20 лютого в актовій залі НЕНЦ. Журі відзначило цікаву роботу найменшого учасника конкурсу – Богдана Павліченко.

Всім побажали успіху та нових наукових досліджень!


« повернутися

Вхід для адміністратора