Конкурс «Я – україночка»

Дата: 02.03.2020 16:34

26 лютого для учнів 5-х класів, а 27 лютого – для 6-х був проведений конкурс "Я - україночка". У заході взяли участь дівчатка з кожного класу. Конкурсантки ретельно готувалися до виступу. Вони вразили присутніх не тільки своєю красою, а й фантазією, артистизмом, розумом та здібностями. Юні україночки продемонстрували вміння заплітати косу, зав’язувати хустку, розповідали про українські страви, відгадували загадки, упізнавали фразеологізми за малюнками. Дівчатка продемонстрували хороші знання з історії, рідної мови, етнографії. Перемогу здобули учениця 5-Б класу Письменник Тетяна та учениця 6-Б класу Шпаковська Каріна. І конкурсантки, і вболівальники дізналися багато цікавого про українську мову, звичаї та традиції. Усі переконалися, що у нас є справжні красуні, талановиті, розумні, кмітливі, працьовиті, які в майбутньому прославлять на весь світ наші національні й культурні традиції, красу української Берегині.