Участь ЗДО №4 "Снігуронька" в ІІІ Всеукраїнському занятті доброти "Гуманне та відповідальне ставлення до тварин"

Дата: 02.03.2021 16:33

Найближчими до дітей тваринами в усі часи були собаки та коти. Саме вони найчастіше стають домашніми улюбленцями в українських родинах. Проте, необізнаність дітей  щодо правил поведінки  з тваринами (як домашніми, так і безпритульними) часто призводить до негативних наслідків (знущання над тваринами, зараження небезпечними хворобами, травмування та каліцтво дітей). Усе частіше трапляються випадки жорстокого ставлення до тварин не лише з боку дорослих, але і, що найгірше, з боку дітей.

Саме  тому  одним  із  важливих  завдань  є  здійснення  просвітницько-виховної  діяльності  щодо  формування  у  дітей дошкільного віку   гуманного  та  відповідального  ставлення  до  природи  і,  зокрема  до  тварин.

1 березня (у Всесвітній день котів) БФ «Щаслива лапа» за підтримки Міністерства  освіти і науки України запропонував закладам дошкільної освіти долучитись до проведення  «Всеукраїнського  заняття доброти» на тему: «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин».