Заходи до Дня українського козацтва в ЗДО (ЦРД) №18 «Ясочка»

Дата: 13.10.2020 16:29

14 жовтня в Україні відзначається День захисника України, День українського козацтва. Це свято - данина всім козакам, захисникам, які зробили величезний внесок у формування української народності та досягнення Україною своєї незалежності.

Мандрівки в історію виникнення українського козацтва стали у пригоді  для вихованців нашого дитячого садка під час заходів, присвячених до Дня українського козацтва. Діти з захопленням слухали розповіді про козаків, переглядали мультфільми, ілюстрації, вивчали вірші, малювали малюнки.

Педагоги розповідали дітям про теперішніх захисників нашої країни, мужніх воїнів, про їх силу та непереможний козацький дух.

Вихованці старших груп із задоволенням взяли участь у розвазі «Козацькому роду – нема переводу!». Діти вражали різноманіттям українського вбрання та вольовим бажанням змагатись та перемагати.