День української писемності та мови в ДНЗ №18 "Ясочка"

"Бринить, співає наша мова, чарує, тішить і п'янить"

З метою популяризації української писемності та мови, в закладі дошкільної освіти (центрі розвитку дитини) №18 «Ясочка» проведено низку тематичних заходів, а саме: квест-гра «Рід та мова», книжкове дефіле, мовознавча афіша «Вивчай! Знай рідну мову!», музичні розваги «Звучи українська пісне!». Діти середніх груп створили аплікації та малюнки з теми «Як Котигорошко мову рятував». А як цікаво було інсценізувати українські народні казки та вимовляти крилаті слова та приказки. До святкування також долучилися діти і батьки молодших груп. Вони створили панно, малюнки, стіннівки «Де сховалося слово?».

І дорослі, і діти зрозуміли велику істину, що розвиток нашої мови – це частина історії розвитку всього суспільства.